HAKKIMIZDA

Geçmişi 1970 li yıllara kadar uzanan ve bir aile kuruluşu olan firmamız ; uzun yıllar turizm sektöründe hizmet verdikten sonra 2000 li yıllarda hizmet profilini daha da genişleterek uluslararası piyasalarda da adını duyurmaya başlamıştır.

2012 yılında itibaren kamu ve özel sektöre hizmet ve ürün sunmaya başlayan firmamız, bir çok yabancı üretici firmaların Türkiye resmi distribütörlüklerini de almıştır. İstanbul’ daki ofisiyle yurt genelinde ; turizm işletmeleri, siteler, üniversite, hastane, belediye,özel çim üreticileri,fidanlıklar gibi benzeri kurum ve işletmelere bahçe ,yeşil alan , park ve bahçeler, çim ,peyzaj ve elektrikli taşıma hizmet araçları konularında malzeme ve  ürün tedariki konusunda hizmet vermektedir.

Baklavacılar LTD ŞTİ; dal parçalama, çim kalıp kesme, toprak havalandırma, tohumlama, kar küreme, püskürtme, çim biçme, çapa ve yaprak toplama makineleri ve traktörleri konularında lider konumda olan City Go, Greenmech, Classen, Camon, Eliet, Toro, Countax, Little Wonder gibi firma ve markaların Türkiye distribütörlüğü yapmaktadır.